Kaip nepermokėti už buto nuomą. Pataria specialistai.

Buto nuoma vis dar patraukli ir savita nekilnojamojo turto rinkos dalis. Nors lietuviai labiau linkę pirkti butą su perspektyva, kad tai gera investicija į ateitį, vis dar paklausi lieka ir būsto nuoma – ypač sostinėje ir nebūtinai tik studentų tarpe. Todėl kainas nulemia ne tik mokslo sezonas.

Kaip žinia, buto nuoma sostinėje daugiausiai paklausi būna rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais, kuomet atvyksta studijuojantis jaunimas. Tuomet buto nuomos kainos yra užkeltos. Todėl patariame buto nuomos ieškoti prieš vasaros sezoną arba jau rugsėjo pabaigoje prieš žiemą.

Buto nuomos kainos sostinėje šiuo metu siekia nuo 150 Eur, priklausomai nuo mikrorajono, kambarių skaičiaus, namo ir buto būklės. Užuot gaišdami laiką buto nuomos paieškoms įvairiuose portaluose, kreipkitės į nekilnojamojo turto agentūrą, teikiančią nuomos tarpininkavimo paslaugas.

Saugi buto nuoma. Tai leis Jums sutaupyti nuomojant butą, nes:

  • Nekilnojamojo turto agentūra turi prieigą prie didelės nuomotojų bazės. Čia patenka visi regiono skelbimai, net tie, kurie dar nėra paskelbti populiariausiuose nekilnojamojo turto portaluose.buto nuoma
  • Nekilnojamojo turto brokeriai geriausiai žinos, kokį objektą apžiūrai Jums pasiūlyti, jie iš anksto išsiaiškins ar būstas atitinka Jūsų pageidavimus ir siūlys tik Jums tinkantį variantą pagal Jūsų poreikius. Todėl sutaupysite laiką skambučiams, paieškoms bei apžiūroms.
  • Nekilnojamojo turto agentūra užtikrins sklandų nuomos procesą – nuo sutarties pasirašymo iki jos nutraukimo, kad nepermokėtumėte nei vieno cento. Juk gyvenime atsitinka tiek daug neprognozuojamų dalykų, dėl kurių nuomos sąlygos, laikotarpis ir kainos gali keistis, todėl buto nuoma ir su ja susijusios sąlygos privalo būti reglamentuotos sutartyse. Pasirašę sutartį su NT agentūra, Jūs galėsite ją sklandžiai nutraukti arba nesutikti su staiga padidėjusiais mokesčiais, reikalavimais ir pan., jei to nepagrįstai sugalvotų nuomotojas.
  • Nekilnojamojo turto brokeris visada galės Jums suteikti pilną informaciją apie pasirinktame rajone, daugiabutyje galiojančias komunalinių paslaugų kainas. Dažniausiai nuomos sutartis sudaroma bent metams, todėl tikrai vertėtų žnoti, ar renkantis pigiausią buto nuomos kainą, Jūs vėliau nepermokėsite už komunalines paslaugas.
  • NT agentūra Jums gali padėti derybose, kuomet norimas būsto nuomos variantas yra kiek aukštesnės kainos, nei Jūs ketinote už jį mokėti.

Buto nuomą rinkitės atsakingai, įvertinę savo galimybes ir poreikius, laikotarpį kuriam renkatės būstą, atstumus, pasidomėję namo, kuriame įsikursite infrastruktūra, komunaliniais mokesčiais, įvertinę sezoniškumo dalykus, buto būklę. Nekilnojamojo turto agentūra visada geriausiai Jums patars kada ieškoti buto nuomos ir kiek mokėti už jį, kad nepermokėtumėte.

Ieškote buto nuomos? Kreipkitės į mus.

Ši paslauga nėra oficialus nekilnojamojo turto vertinimas, tai yra konsultacinio pobūdžio informacija apie nekilnojamojo turto rinkos kainas.