Patarimai kaip parduoti būstą greitai ir kokybiškai

Jei jau nusprendėte, kad pagaliau reikia parduoti užsistovėjusį nekilnojamąjį turtą ar tiesiog atsinaujinti gyvenamąją vietą – šie patarimai būtent Jums!

Teisingai nustatykite rinkos vertę.

Teisingai neįvertinus būsto ar sklypo kainos, galite jį pardavinėti ilgai ir nuobodžiai. Jei renkatės nekilnojamojo turto kompaniją – labai svarbu pasirinkti ne tą įmonę, kuri žada Jums parduoti už didžiausią vertę, bet tą, kuri išdėsto ir paaiškina, kokia yra reali parduodamo objekto vertė.

Teisingai pateikti būsto privalumus

Kiekvienas nekilnojamojo turto objektas turi savo privalumus – nepaprastai gera vieta, visiškai naujas kapitalinis remontas, leidimai keisti fasadą, puikūs kaimynai, vaikų žaidimų aikštelės, o galbūt net ir kaina. Juk kai klientas atvažiuoja apžiūrėti – pardavimas kur kas realesnis, negu tada, kai komunikavimas pasibaigia dar telefonu.

Gausiai ir kokybiškai išreklamuotas objektas

Net ir puikiausias būstas neparduodamas greitai tik iš rekomendacijų (o ir kaina gali ūgtelti, kai yra didelis susidomėjimas). Labai svarbu tinkamos objekto nuotraukos, skelbimų gausa, tinkamas objekto aprašymas. Čia ypač gelbsti nekilnojamojo turto agentūros, kurios dėl savo patirties žino, kokie kanalai yra efektyviausi.

Šaltas protas

Nesivadovaukite emocijomis. Neskubėkite leisti kainos pirmajam klientui. Visada įvertinkite paklausą ir objekto vertę.

Klientų ratas

Jei jau nusprendėte parduoti pats  – būtų gerai turėti didelį draugų ar klientų ratą, per kurį paskleistumėte informaciją apie savo ketinimus ir objektą. Brokeriai labai dažnai jau turi klientus, kuriems tiesiog gali pasiūlyti Jūsų objektą, dėl to pardavimas per agentūrą įvyksta greičiau.

Jei jau pavyko rasti klientą, susitvarkykite dokumentus kiek įmanoma greičiau, bet nepadarykite klaidos.

Užstatas – vienas iš ypač svarbių aspektų. Tam, kad klientas nepabėgtų gavęs geresnį pasiūlymą – labai svarbu turėti užstatą arba sutartį, pagal kurią numatoma tolimesnė veiksmų eiga. Nekilnojamojo turto agentūros padės Jums susitvarkyti popierius greitai ir efektyviai, nes tai jų darbas. Brokeriai žino viską ko reikia, kad Jūsų būstas būtų parduotas teisingai.

Ši paslauga nėra oficialus nekilnojamojo turto vertinimas, tai yra konsultacinio pobūdžio informacija apie nekilnojamojo turto rinkos kainas.